Cestovné poistenie SafetyWing

SafetyWing je spoločnosť, ktorá ponúka poistenie pre cestovateľov, digitálnych nomádov a ďalších ľudí, ktorí často cestujú alebo pracujú v zahraničí. Ich produkty sú zamerané na poskytovanie zdravotného a cestovného poistenia s flexibilnými plánmi a dostupnými cenami.

Ako príklad si uvedieme poistenie na 10 dní ktoré zahŕňa :

  • Zdravotné poistenie vrátane extrémnych športov, zubára, chyropraktika a nákladov na liečbu s krytím do 250 000$
  • Zrušenie pobytu alebo dovolenky s krytím do 5000$
  • Meškanie letu za každých 12 hodín 100$
  • Stratená batožina s krytím do 6000$
  • Evakuácia z politických dôvodov s krytím do 10 000$
  • Evakúacia z dôvodu prírodných katastrof do 100 000$

    A to všetko za cenu cca 16$

    Cestovne poistenie safety wing


Spoločnosť SafetyWing sa snaží vyplniť medzeru na trhu, ktorá existuje pre ľudí, ktorí sa pohybujú medzi krajinami a potrebujú kvalitné poistenie, ktoré dokáže pokryť rôzne scenáre a situácie. Ponúkajú rôzne plány, ktoré možno prispôsobiť individuálnym potrebám, či už ide o krátkodobé cestovanie alebo dlhodobé pobyty v zahraničí.

Táto spoločnosť je známa svojou jednoduchou online registráciou, transparentnosťou a zákazníckou podporou, ktorá je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Poistenie SafetyWing je často obľúbenou voľbou pre digitálnych nomádov, pracovníkov na voľnej nohe a ďalších, ktorí potrebujú flexibilné a cenovo dostupné krytie vždy, keď cestujú.

Keďže spoločnosť TripSIM sa zaoberá predajom elektronických SIM kariet na cestovanie, rozhodli sme sa započať spoluprácu so spoločnosťou SafetyWing. Táto spolupráca nám umožňuje poskytnúť našim zákazníkom komplexný balík služieb spojených s cestovaním.

TripSIM a SafetyWing spoločne pracujú na tom, aby cestovateľom poskytli širokú škálu flexibilných riešení, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a rozpočtom. Či už ide o dlhodobý pobyt v zahraničí, pracovnú cestu alebo dovolenku, spoločná ponuka našich služieb umožňuje zákazníkom slobodne cestovať bez zbytočných starostí.