Náš príbeh a hodnoty

Náš príbeh

Chceli by sme sa s Vami podeliť o náš príbeh. Sme partnerská dvojica - podnikateľ a právnička. Spája nás nielen láska, ale aj vášeň pre cestovanie a moderné technológie.

Počas našich ciest sme sa stretli s vysokými poplatkami za roamingové služby, ktoré nás na konci mesiaca nemilo prekvapili. Boli sme rozhodnutí nájsť riešenie a zabezpečiť spoľahlivú a cenovo dostupnú službu pre cestovateľov ako sme my, čo nás priviedlo k založeniu nášho eshopu, ktorý sa zameriava na predaj eSim kariet do viac ako 120 krajín.

 

Naše hodnoty

  1. Udržateľnosť: Udržateľnosť je pre nás dôležitou hodnotou. Snažíme sa vo všetkých smeroch minimalizovať negatívnu záťaž na životné prostredie a tak sme sa rozhodli ponúkať eSim karty, ktoré umožňujú cestovať bez použitia plastových kariet a tak minimalizovať odpad. Snažíme sa tiež spolupracovať s dodávateľmi, ktorí majú podobné hodnoty a dbajú na udržateľnosť.

  2. Dostupnosť (finančná): Chceme aby boli naše produkty dostupné pre každého, kto si ich chce zakúpiť a tak sa snažíme udržiavať konkurencie schopné ceny, aby boli naše eSim karty dostupné aj pre ľudí s obmedzenými finančnými možnosťami.

  3. Jednoduchosť: Veríme, že nakupovanie by nemalo byť zložité a zbytočne časovo náročné. Preto sme sa snažili vytvoriť eshop, ktorý je jednoduchý a intuitívny na používanie. Ponúkame rýchlu a jednoduchú registráciu a platbu, aby si naši zákazníci mohli rýchlo a jednoducho kúpiť eSim kartu a mohli ju čo najskôr používať na svojich cestách.